Majstrovstvá SR 2017/2018 - žiačky

Výsledky a kalendár zápasov

Tímy

  • BAM Poprad
  • BK Kovohuty Krompachy
  • CBK 2004 Košice
  • ŠBK Spišská Nová Ves
  • ŠŠK Basket Stará Ľubovňa MS
  • Tydam UPJŠ Košice
  • YA Blue Košice
  • YA Yellow Košice
  • YA 2005 Košice
  • ŽBK Rožňava

Východ - Základná časť

Dátum Domáci Stav Hostia
23.09.2017 YA Blue Košice ŠBK Spišská Nová Ves
23.09.2017 YA Yellow Košice BK Kovohuty Krompachy
23.09.2017 YA 2005 Košice ŠŠK Basket Stará Ľubovňa MS
23.09.2017 YA Blue Košice ŠBK Spišská Nová Ves
23.09.2017 YA Yellow Košice BK Kovohuty Krompachy
23.09.2017 YA 2005 Košice ŠŠK Basket Stará Ľubovňa MS
07.10.2017 BK Kovohuty Krompachy YA 2005 Košice
07.10.2017 ŠBK Spišská Nová Ves YA Yellow Košice
07.10.2017 BAM Poprad YA Blue Košice
07.10.2017 BK Kovohuty Krompachy YA 2005 Košice
07.10.2017 ŠBK Spišská Nová Ves YA Yellow Košice
07.10.2017 BAM Poprad YA Blue Košice
21.10.2017 YA Blue Košice ŽBK Rožňava
21.10.2017 YA Yellow Košice BAM Poprad
21.10.2017 YA 2005 Košice ŠBK Spišská Nová Ves
21.10.2017 YA Blue Košice ŽBK Rožňava
21.10.2017 YA Yellow Košice BAM Poprad
21.10.2017 YA 2005 Košice ŠBK Spišská Nová Ves
04.11.2017 BAM Poprad YA 2005 Košice
04.11.2017 YA Blue Košice YA Yellow Košice
04.11.2017 BAM Poprad YA 2005 Košice
04.11.2017 YA Blue Košice YA Yellow Košice
17.11.2017 YA Yellow Košice ŽBK Rožňava
17.11.2017 YA 2005 Košice YA Blue Košice
17.11.2017 YA Yellow Košice ŽBK Rožňava
17.11.2017 YA 2005 Košice YA Blue Košice
18.11.2017 YA Blue Košice CBK 2004 Košice
18.11.2017 YA Yellow Košice YA 2005 Košice
18.11.2017 YA Blue Košice CBK 2004 Košice
18.11.2017 YA Yellow Košice YA 2005 Košice
02.12.2017 YA 2005 Košice ŽBK Rožňava
02.12.2017 CBK 2004 Košice YA Yellow Košice
02.12.2017 Tydam UPJŠ Košice YA Blue Košice
02.12.2017 YA 2005 Košice ŽBK Rožňava
02.12.2017 CBK 2004 Košice YA Yellow Košice
02.12.2017 Tydam UPJŠ Košice YA Blue Košice
16.12.2017 YA Blue Košice ŠŠK Basket Stará Ľubovňa MS
16.12.2017 YA Yellow Košice Tydam UPJŠ Košice
16.12.2017 YA 2005 Košice CBK 2004 Košice
16.12.2017 YA Blue Košice ŠŠK Basket Stará Ľubovňa MS
16.12.2017 YA Yellow Košice Tydam UPJŠ Košice
13.01.2018 Tydam UPJŠ Košice YA 2005 Košice
13.01.2018 ŠŠK Basket Stará Ľubovňa MS YA Yellow Košice
13.01.2018 BK Kovohuty Krompachy YA Blue Košice
13.01.2018 Tydam UPJŠ Košice YA 2005 Košice
13.01.2018 ŠŠK Basket Stará Ľubovňa MS YA Yellow Košice
13.01.2018 BK Kovohuty Krompachy YA Blue Košice
27.01.2018 ŠBK Spišská Nová Ves YA Blue Košice
27.01.2018 BK Kovohuty Krompachy YA Yellow Košice
27.01.2018 ŠŠK Basket Stará Ľubovňa MS YA 2005 Košice
27.01.2018 ŠBK Spišská Nová Ves YA Blue Košice
27.01.2018 BK Kovohuty Krompachy YA Yellow Košice
27.01.2018 ŠŠK Basket Stará Ľubovňa MS YA 2005 Košice
10.02.2018 YA 2005 Košice BK Kovohuty Krompachy
10.02.2018 YA Yellow Košice ŠBK Spišská Nová Ves
10.02.2018 YA Blue Košice BAM Poprad
10.02.2018 YA 2005 Košice BK Kovohuty Krompachy
10.02.2018 YA Yellow Košice ŠBK Spišská Nová Ves
10.02.2018 YA Blue Košice BAM Poprad
24.02.2018 ŽBK Rožňava YA Blue Košice
24.02.2018 BAM Poprad YA Yellow Košice
24.02.2018 ŠBK Spišská Nová Ves YA 2005 Košice
24.02.2018 ŽBK Rožňava YA Blue Košice
24.02.2018 BAM Poprad YA Yellow Košice
24.02.2018 ŠBK Spišská Nová Ves YA 2005 Košice
10.03.2018 YA 2005 Košice BAM Poprad
10.03.2018 YA Yellow Košice YA Blue Košice
10.03.2018 YA 2005 Košice BAM Poprad
10.03.2018 YA Yellow Košice YA Blue Košice
24.03.2018 ŽBK Rožňava YA Yellow Košice
24.03.2018 YA Blue Košice YA 2005 Košice
24.03.2018 ŽBK Rožňava YA Yellow Košice
24.03.2018 YA Blue Košice YA 2005 Košice
14.04.2018 CBK 2004 Košice YA Blue Košice
14.04.2018 YA 2005 Košice YA Yellow Košice
14.04.2018 CBK 2004 Košice YA Blue Košice
14.04.2018 YA 2005 Košice YA Yellow Košice
28.04.2018 ŽBK Rožňava YA 2005 Košice
28.04.2018 YA Yellow Košice CBK 2004 Košice
28.04.2018 YA Blue Košice Tydam UPJŠ Košice
28.04.2018 ŽBK Rožňava YA 2005 Košice
28.04.2018 YA Yellow Košice CBK 2004 Košice
28.04.2018 YA Blue Košice Tydam UPJŠ Košice
12.05.2018 ŠŠK Basket Stará Ľubovňa MS YA Blue Košice
12.05.2018 Tydam UPJŠ Košice YA Yellow Košice
12.05.2018 CBK 2004 Košice YA 2005 Košice
12.05.2018 ŠŠK Basket Stará Ľubovňa MS YA Blue Košice
12.05.2018 Tydam UPJŠ Košice YA Yellow Košice
12.05.2018 CBK 2004 Košice YA 2005 Košice
26.05.2018 YA 2005 Košice Tydam UPJŠ Košice
26.05.2018 YA Yellow Košice ŠŠK Basket Stará Ľubovňa MS
26.05.2018 YA Blue Košice BK Kovohuty Krompachy
26.05.2018 YA 2005 Košice Tydam UPJŠ Košice
26.05.2018 YA Yellow Košice ŠŠK Basket Stará Ľubovňa MS
26.05.2018 YA Blue Košice BK Kovohuty Krompachy
 
Kategórie
Kontakt

manažér mládeže: Tomáš Drankaľuk
telefón: +421 908 994 605
číslo účtu: SK05 1100 0000 0029 4102 7028