CBK 2005 KOŠICE - YOUNG ANGELS U14 KOŠICE  39:23 (14:3, 9:4, 8:10, 8:6)
Body: Krajňáková 12, Jakabová 7, Chovaníková 3, Szmereková 1

CBK 2005 KOŠICE - YOUNG ANGELS U14 KOŠICE  42:35 (17:12, 8:13, 1:8, 16:2)
Body: Krajňáková 10, Szmereková 7, Chovaníková 4, Repková 4, Bobaľová 4, Vrábľová 2, Hudecová 2, Kelíšková 2

Hodnotenie trénera Drankaľuka:
Prvý zápas bol prakticky rozhodnutý po prvom polčase, keď na nás súper vybehol s agresívnou obranou, na čo sme nevedeli zareagovať, strácali sme lopty a hráčky súpera to trestali z rýchlych protiútokov. V druhom polčase sme síce zlepšili hru, podarilo sa nám znížiť rozdiel skóre na desať bodov, ale súper šnúrou ôsmich bodov opäť navýšil rozdiel a bez problémov dotiahol zápas do víťazného konca. V druhom zápase sme našťastie zachytili úvod a nedovolili sme súperovi odskočiť na väčší bodový rozdiel. Druhá a tretie štvrtina bola z nášho pohľadu veľmi vydarená, keď sme mali veľmi kvalitnú obranu a aj keď sme sa v útoku stále trápili tak sme nastupovali do poslednej štvrtiny s náskokom siedmich bodov. Bohužiaľ v nej sme totálne vybuchli čo sa týka nášho útoku, dievčatá sa úplne pobláznili, každá si hrala svoj zápas, začo nás súper vytrestal a prehrali sme celý úsek 16:2. Určite však neberiem túto prehru ako nejakú tragédiu. Ak si dievčatá zoberú z týchto zápasov ponaučenie, a budú pristupovať ku všetkým zápasom a tréningom tak ako to bolo do tretej štvrtiny, tak budem veľmi spokojný. Ináč ako tvrdým tréningom a maximálnym úsilím v každom jednom zápase to nejde.