YAKE U12 proti Krompachom nezaváhali

Autor: Zuzana Bednáriková

Young Angels U12 Yellow Košice - BK Kovohuty Krompachy 47:25 (5:9, 10:2, 10:9, 22:5)
Body: Kullová 20, Bucková 6, Kuľhová 5, Klučarovská 5, Juhásová 4, Tomášová 2,  Kovalčíková 2, Migali 2, Retterová 1.

Body: Kullová 14, Bucková 10, Klučarovská 8, Juhásová 6, Retterová 2, Tomášová 2, Bárdiová 1.

Hodnotenie trénerov:
Tieto zápasy sa hodnotia veľmi ťažko. Do prvého zápasu dievčatá nastúpili až v poslednej štvrtine a predviedli výkon aký sme od nich očakávali už od úvodných minút. Dovtedy nám robila problém takmer každá činnosť, či už v obrane alebo v útoku. V druhom zápase sme oveľa lepšie bránili, vyšlo nám niekoľko veľmi pekných protiútokov a akcií hoď a bež. Celkovo to ale nebol výkon podľa našich predstáv, a teda máme na čom pracovať.