Majstrovstvá SR 2018/2019 - Juniorky + 1. liga ženy

Výsledky a kalendár zápasov

Tímy

  • BAM Poprad
  • BK AŠK Slávia Trnava
  • BK EILAT PU Prešov
  • BKM Bardejov
  • BK ŠK UMB Banská Bystrica
  • BK Slovan Bratislava
  • BK ZŠ Zvolen
  • BO Spartak Myjava
  • CBK MINIBUSEUROPA Ťahanovce
  • Dubček Bratislava
  • Lokomotíva Sereď
  • MBK Ružomberok
  • MBK Stará Turá
  • ŠBK Spišská Nová Ves
  • ŠŠK Žilina-Budatín
  • Tydam UPJŠ Košice
  • YA U17 Košice
  • YA U19 Košice
  • ŽBK Rožňava

Skupina o 1.-8.miesto

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehrySkóreRozdielBody
1.Dubček Bratislava141221026 : 74428226
2.Young Angels U19 Košice (J)14104931 : 78614524
3.CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE1495942 : 84110123
4.MBK Stará Turá1495934 : 80013423
5.BK ZŠ Zvolen1468865 : 8263920
6.MBK Ružomberok1459722 : 842-12019
7.BK ŠK UMB Banská Bystrica14311707 : 959-25217
8.BK EILAT PU Prešov14212798 : 1127-32916
Dátum Domáci Stav Hostia
09.02.2019 CBK MINIBUSEUROPA Ťahanovce 76 : 51 YA U19 Košice
10.02.2019 YA U19 Košice 68 : 60 CBK MINIBUSEUROPA Ťahanovce
23.02.2019 BK ŠK UMB Banská Bystrica 47 : 96 YA U19 Košice
24.02.2019 BK ZŠ Zvolen 53 : 52 YA U19 Košice
02.03.2019 BK EILAT PU Prešov 51 : 88 YA U19 Košice
03.03.2019 MBK Ružomberok 61 : 62 YA U19 Košice
23.03.2019 YA U19 Košice 60 : 77 Dubček Bratislava
24.03.2019 YA U19 Košice 70 : 47 MBK Stará Turá
06.04.2019 YA U19 Košice 50 : 45 BK ZŠ Zvolen
07.04.2019 YA U19 Košice 56 : 42 BK ŠK UMB Banská Bystrica
27.04.2019 YA U19 Košice 81 : 42 MBK Ružomberok
28.04.2019 YA U19 Košice 91 : 60 BK EILAT PU Prešov
11.05.2019 MBK Stará Turá 56 : 59 YA U19 Košice
12.05.2019 Dubček Bratislava 69 : 47 YA U19 Košice

Skupina o 9.-19.miesto

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehrySkóreRozdielBody
9.BK Slovan Bratislava (J)181711220 : 82739335
10.Young Angels U17 Košice (J)181621226 : 82340334
11.BK AŠK Slávia Trnava (J)181171141 : 1135629
12.ŠKBD Spišská Nová Ves (J)181171024 : 9824229
13.TYDAM UPJŠ Košice181171015 : 9199628
14.BAM Poprad (J)18991167 : 10828527
15.BKM Bardejov188101025 : 1082-5726
16.ŠŠK Žilina - Budatín (J)18513992 : 1076-8423
17.BO Spartak Myjava (J)18216942 : 1225-28320
18.ŽBK Rožňava (J)18018979 : 1580-60118
Družstvo Improve your basket Loko Sereď sa odhlásilo zo súťaže.
Dátum Domáci Stav Hostia
09.02.2019 BK Slovan Bratislava 63 : 60 YA U17 Košice
23.02.2019 YA U17 Košice 69 : 53 BK AŠK Slávia Trnava
24.02.2019 YA U17 Košice 89 : 33 BO Spartak Myjava
02.03.2019 ŠŠK Žilina-Budatín 34 : 72 YA U17 Košice
23.03.2019 YA U17 Košice Lokomotíva Sereď
24.03.2019 YA U17 Košice 61 : 68 BK Slovan Bratislava
06.04.2019 BO Spartak Myjava 39 : 65 YA U17 Košice
07.04.2019 BK AŠK Slávia Trnava 47 : 57 YA U17 Košice
28.04.2019 YA U17 Košice 63 : 51 ŠŠK Žilina-Budatín

Základná časť - Východ

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehrySkóreRozdielBody
1.CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE181711429 : 95347635
2.Young Angels U19 Košice (J)181531484 : 88859633
3.BK EILAT PU Prešov181351259 : 114211731
4.MBK Ružomberok181261234 : 94828630
5.Young Angels U17 Košice (J)181171126 : 94218429
6.TYDAM UPJŠ Košice18711982 : 1142-16025
7.ŠKBD Spišská Nová Ves (J)18513939 : 1199-26023
8.BKM Bardejov18513930 : 1191-26123
9.BAM Poprad (J)185131081 : 1248-16723
10.ŽBK Rožňava (J)18018883 : 1694-81118
O konečnom poradí na 7.-9.mieste rozhodli vzájomné zápasy.
Dátum Domáci Stav Hostia
25.09.2018 MBK Ružomberok 61 : 48 YA U17 Košice
29.09.2018 YA U19 Košice 92 : 53 ŠBK Spišská Nová Ves
30.09.2018 ŠBK Spišská Nová Ves 44 : 86 YA U19 Košice
03.10.2018 YA U17 Košice 44 : 61 MBK Ružomberok
13.10.2018 ŠBK Spišská Nová Ves 57 : 53 YA U17 Košice
13.10.2018 YA U19 Košice 88 : 39 BKM Bardejov
14.10.2018 YA U17 Košice 69 : 49 ŠBK Spišská Nová Ves
17.10.2018 BKM Bardejov 33 : 90 YA U19 Košice
27.10.2018 BAM Poprad 48 : 86 YA U19 Košice
27.10.2018 YA U17 Košice 53 : 43 Tydam UPJŠ Košice
28.10.2018 Tydam UPJŠ Košice 41 : 56 YA U17 Košice
28.10.2018 YA U19 Košice 90 : 36 BAM Poprad
10.11.2018 YA U19 Košice 125 : 35 ŽBK Rožňava
10.11.2018 CBK MINIBUSEUROPA Ťahanovce 68 : 58 YA U17 Košice
11.11.2018 ŽBK Rožňava 48 : 110 YA U19 Košice
11.11.2018 YA U17 Košice 49 : 72 CBK MINIBUSEUROPA Ťahanovce
17.11.2018 Tydam UPJŠ Košice 33 : 89 YA U19 Košice
18.11.2018 YA U19 Košice 94 : 36 Tydam UPJŠ Košice
21.11.2018 YA U17 Košice 64 : 28 BKM Bardejov
24.11.2018 MBK Ružomberok 70 : 53 YA U19 Košice
24.11.2018 YA U17 Košice 70 : 64 BK EILAT PU Prešov
25.11.2018 BK EILAT PU Prešov 62 : 54 YA U17 Košice
25.11.2018 YA U19 Košice 59 : 39 MBK Ružomberok
08.12.2018 YA U19 Košice 56 : 53 YA U17 Košice
09.12.2018 YA U17 Košice 60 : 63 YA U19 Košice
23.12.2018 BKM Bardejov 57 : 73 YA U17 Košice
12.01.2019 YA U19 Košice 84 : 51 CBK MINIBUSEUROPA Ťahanovce
12.01.2019 BAM Poprad 59 : 64 YA U17 Košice
13.01.2019 CBK MINIBUSEUROPA Ťahanovce 82 : 61 YA U19 Košice
13.01.2019 YA U17 Košice 66 : 54 BAM Poprad
19.01.2019 BK EILAT PU Prešov 62 : 100 YA U19 Košice
26.01.2019 YA U17 Košice 96 : 20 ŽBK Rožňava
27.01.2019 YA U19 Košice 58 : 66 BK EILAT PU Prešov
27.01.2019 ŽBK Rožňava 32 : 92 YA U17 Košice
 
Fakturačné údaje

YOUNG ANGELS ACADEMY, o.z.
Sídlo: Werferova 3, 040 11 Košice

IČO: 503 920 69
DIČ: 2120342070

Peňažný ústav: Tatrabanka a.s.
IBAN: SK05 1100 0000 0029 4102 7028
SWIFT: TATRSKBX

Transparentný bankový účet

bankové spojenie:
Slovenská sporiteľňa, a.s.

IBAN: SK 51 0900 0000 0051 3666 9005

Kontaktné osoby

Hana Jendrichovská
štatutárny orgán občianskeho združenia
E-mail: info@youngangels.sk

Tomáš Drankaľuk
manažér mládeže
tel.: +421 908 994 605

Tel./sekretariát: 055 2850020 kl. 242